0850 888 0 642

info@miaviptour.com

Şehir İçi – Şehir Dışı Seyehat

MIA VIP TOUR ile şehir içi seyahatleriniz artık çok daha konforlu ve rahat. İstanbul’un yoğun trafiğinden sıyrılarak, iş toplantılarınıza, özel davetlere ya da günlük işlerinize en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş ve lüks araç filomuz, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde düzenlenmiş olup, tecrübeli şoförlerimiz ile şehrin içinde rahat bir seyahat deneyimi sunuyoruz.

Şehir Dışında Güvenli ve Huzurlu Yolculuklar
Uzak mesafeler artık sorun değil; MIA VIP TOUR’un şehir dışı seyahat hizmetleriyle, iş veya tatil amaçlı yolculuklarınızda da yanınızdayız. Güvenliğinizi ve konforunuzu düşünerek tasarlanmış araçlarımızla şehirler arası yolculuklarınızda da aynı kalite ve hizmet anlayışını sürdürüyoruz. Gideceğiniz yere dinlenmiş ve taze hissederek varmanız için gerekli tüm detaylar düşünülmüştür.

Özel Seyahat Planları İçin MIA VIP TOUR Kalitesi
MIA VIP TOUR, şehir içi ve dışı seyahatleriniz için size özel seyahat planları oluşturur. Belirlediğiniz tarih ve saatte, konforlu ve güvenli araçlarımızla sizleri adresinizden alıyor ve istediğiniz noktaya bırakıyoruz. Seyahat planlarınıza uygun esneklikte hizmet verebilmek için özel taleplerinizi dikkate alıyor ve seyahat deneyiminizi kişiselleştiriyoruz.

 

MIA VIP TOUR, İstanbul’da ve Türkiye genelinde yolculuklarınızda en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. İster şehir içinde kısa mesafe ister şehir dışında uzun mesafe yolculuklarınızda, konfor ve güvenlikten ödün vermeden seyahat etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şehir içi ve dışı seyahatlerinizde, MIA VIP TOUR’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Yetki Belgelerimiz

MIA VIP TOUR

Tüm bu özellikleri ile şehrin önde gelen holding ve şirketlerinin, birçok Bakanlık ve önemli organizasyonların güvenilir taşıma ortağı olarak tercih edilmektedir. VIP seyahat deneyimi, zamanında ve eksiksiz hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerinin beklentilerini aşan bir taşımacılık hizmetini garantiler.

Özel Çözümler İçin

0

Yıllık

Tecrübe

0 +
Sertifikalı Şöför
0 +
Araç

Teklif Alın

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı