0850 888 0 642

info@miaviptour.com

Kişiye Özel VIP Transfer

Kişiye özel seyahatlerde konfor ve lüks deneyim, MIA VIP TOUR ile bir başka. İstanbul’un yoğun temposunda, zamanın değerini bilenler için sunduğumuz VIP transfer hizmetlerimiz, size özel tasarlanmıştır. Uzman şoför kadromuz, istediğiniz zaman ve mekânda sizleri karşılıyor, gideceğiniz yere en hızlı ve en konforlu şekilde ulaştırıyor. İster iş ister turistik seyahatlerinizde, MIA VIP TOUR farkını hissedin.

Lüks ve Konfor Bir Arada
Araç filomuz, Mercedes-Benz Vito başta olmak üzere, lüks ve modern araçlardan oluşmaktadır. Her bir aracımız, kişiye özel hizmet anlayışımızın bir yansıması olarak, konforunuz için en ince detayına kadar düşünülmüştür. Deri koltuklar, klima, müzik sistemi ve daha birçok özel donanım, yolculuğunuzun her anında yanınızda. Ayrıca, gerektiğinde ek hizmetlerimiz ve talepleriniz doğrultusunda özel isteklerinizi de karşılamaya hazırız.

Esnek ve Güvenilir Hizmet
MIA VIP TOUR olarak, her müşterimizin ihtiyacına göre esnek çözümler sunuyoruz. Uçuş takibi yapıyor, trafik durumuna göre en iyi rotayı belirleyerek, sizi planladığınız zamanda istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Ayrıca, 24/7 müşteri hizmetleri desteğimizle, herhangi bir değişiklik ya da acil durumda daima bir telefon kadar yakınız. Kişiye özel VIP transfer hizmetimiz, sizi şehrin karmaşasından uzaklaştırarak, seyahatlerinizde bir sınıf atlatıyor.

 

MIA VIP TOUR, İstanbul’daki özel günleriniz, iş toplantıları ya da rahat bir şehir içi seyahat için kişiye özel VIP transfer hizmeti sunar. Kalitemizle fark yaratmak, sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatmak için buradayız. Özel günlerinizde, misafirlerinizi ağırlamak için veya sadece kendinize özel bir mola vermek için, MIA VIP TOUR’un lüks transfer hizmetlerini keşfedin.

Yetki Belgelerimiz

MIA VIP TOUR

Tüm bu özellikleri ile şehrin önde gelen holding ve şirketlerinin, birçok Bakanlık ve önemli organizasyonların güvenilir taşıma ortağı olarak tercih edilmektedir. VIP seyahat deneyimi, zamanında ve eksiksiz hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerinin beklentilerini aşan bir taşımacılık hizmetini garantiler.

Özel Çözümler İçin

0

Yıllık

Tecrübe

0 +
Sertifikalı Şöför
0 +
Araç

Teklif Alın

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı