0850 888 0 642

info@miaviptour.com

Hakkımızda

Kurumsal Miras ve Profesyonel Yaklaşım
2000 yılında ticaret hayatına başlayan BY ŞAŞMAZ GİY. TUR. TAŞ. REHBERLİK HİZM. LTD ŞTİ, 2012 yılında MIA VIP TOUR markasıyla turizm sektörüne adımını atmış ve o günden bu yana lüks taşımacılıkta lider konumunu pekiştirmiştir. Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan D2 Yetki Belgesi ve Kültür Turizm Bakanlığı onaylı A Grubu Seyahat Acentası unvanıyla, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Kapsamlı Hizmetler ve Geniş Filo
Sektördeki geniş araç filosu ve deneyimli personeli ile MIA VIP TOUR, özel VIP transferlerden havalimanı taşımacılığına, şoförlü araç kiralama hizmetlerinden organizasyon taşımacılığına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Her bir müşterinin ihtiyacını detaylı bir şekilde analiz ederek, beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Anlayışı
Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak belirleyen MIA VIP TOUR, yönetim kadrosu ve saha çalışanı araç kaptanları ile mükemmel hizmet standartları sunar. Misafirlerinin konforu ve güvenliği için hiçbir detayı göz ardı etmeyen şirket, hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmeye odaklanmıştır.

MIA VIP TOUR

Tüm bu özellikleri ile şehrin önde gelen holding ve şirketlerinin, birçok Bakanlık ve önemli organizasyonların güvenilir taşıma ortağı olarak tercih edilmektedir. VIP seyahat deneyimi, zamanında ve eksiksiz hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerinin beklentilerini aşan bir taşımacılık hizmetini garantiler.

Özel Çözümler İçin

0

Yıllık

Tecrübe

0 +
Sertifikalı Şöför
0 +
Araç

Teklif Alın

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı